שקיות נייר

שקיות נייר

שקיות נייר מעוצבות

חברת גיל אריזות מציעה ללקוחותיה מבחר איכותי ומרשים של שקיות נייר משובחות בגדלים וצבעים שונים. את האריזות ניתן להזמין דרך האתר המאובטח ובאופן טלפוני, ולקבלן עם משלוחים עד הבית.

 

היתרונות של שקיות נייר

שקיות נייר מעוצבות כפי שיש לחברתנו להציע תורמות למיתוג בית העסק ושיפור תדמיתו, ומהוות פתרון איכותי לאריזת מוצרים קטנים כמו תכשיטים. יתרונות אלו מושגים בזכות החזות היפה והמכובדת של שקיות, העולה עשרות מונים על אלו של שקיות מפלסטיק. בנוסף, כאשר אתם אורזים מוצר ללקוח שלכם בשקית יפה ומעוצבת הוא ייצא מבית העסק בתחושה שכיבדו, העריכו והשקיעו בו. תחושות אלו יובילו אותו לשוב לחנות ולהמליץ עליה גם לאחרים. כמו כן, שקיות מעוצבות מנייר כפי שאנו מספקים מעניקות פתרון זמין ונוח לעטיפת מוצרים יפים ללא טרחה, כך שאם לקוח מעוניין בעטיפת מוצר כמתנת יום הולדת לא תידרשו לבזבז זמן בגזירת והדבקת עטיפה, אלא פשוט תכניסה את המוצר לשקית, תסגרו אותה ואם תרצו גם תוכלו להוסיף לה עיטור מתאים. מעבר לכך, המבחר הגדול של סוגי שקיות שיש ברשותנו, בשלל גדלים, עיצובים וצבעים, מאפשר לכל בית עסק לבחור בשקיות המתאימות למוצריו ומאפייניהם.

 

הזמנת שקיות נייר

הזמנת שקיות נייר מוצעת בקלות ובמהירות דרך האתר המאובטח של חברתנו. בנוסף, ניתן לבצע הזמנות, לקבל מידע נוסף ולקבוע פגישה עם סוכן מכירות אישי על ידי פנייה לחברת גיל אריזות בטלפון 03-5164324.

מיין עפ"י:
מציג:
מציג: רשימה טבלה