שקיות ממותגות

חברת גיל אריזות מציעה לציבור לקוחותיה העסקי מבחר איכותי ומעוצב של שקיות ממותגות. השקיות מוצעות מחומרים שונים לרבות נייר ובד, ומסופקות במגוון גדול של צבעים וגדלים, כולל אפשרות להטבעת לוגו החברה. מדובר בשקיות שייצגו את העסק שלכם בכבוד ויהוו חלון ראווה למוצריו בכל מקום שהלקוח ילך איתן, וכך יתרמו לחשיפת חברתכם, הכרת מוצריה וכמובן קידום מכירותיה.

 

חשיבות מיתוג בית עסק

בתקופה בה אנו חיים מיתוג הפך למילה נרדפת להצלחה עסקית, וכל חברה הרוצה לשפר את פעילות ופרסומה נעזרת באמצעים שונים על מנת להיכנס לתודעת ציבור הצרכנים. אמצעי מיתוג אלו נועדו לשווק ולפרסם את החברה באופן נכון וחיובי המותאם למסריה, מוצריה ואופייה. למן מטרה זו קיימים בשוק מגוון גדול של אמצעי מיתוג, כשחלקם כמו קמפיין בטלוויזיה הינם יקרי ערך ודורשים השקעה גדולה של זמן וכסף. מנגד, קיימים גם אמצעי מיתוג זמינים ולא יקרים בעלי רמת אפקטיביות גבוהה, ובהם גם שקיות ממותגות כפי שיש לחברתנו להציע.

 

כדאיות ההשקעה בשקיות מעוצבות וממותגות

השקעה בשקיות מעוצבות וממותגות כטומנת בחובה שורה ארוכה של יתרונות מהותיים:

  • עלות השקעה - כפי שאמרנו, יחסית לאמצעי מיתוג אחרים שקיות מעוצבות וממותגות הן אמצעי יעיל ולא יקר לקידום העסק ושיפור מכירותיו.
  • מוצר נחוץ ושימושי - השקיות הן מוצר שימושי הנדרש לרכישה על ידי כל בית עסק. לכן, לא מדובר בתוספת של מוצר חדש לרכישה אלא רק בשדרוג מוצרי אריזה קיימים.
  • מוצר רב שימושי - שקיות נייר או בד ממותגות שאנו משווקים הינם מוצרי איכות עמידים רב שימושיים, אשר הצרכן יחזיק וישתמש בהם לאורך זמן, דבר התורם לפרסום וחשיפת העסק לתקופה ממושכת ללא מאמץ מצדכם.
  • התאמה לאופי וצרכי העסק - המבחר העשיר של שקיות מעוצבות שיש לנו להציע מאפשר לכל בית עסק לאתר את אלו המתאימות בעיצובן וגודלן לסוג המוצרים שהוא מוכר וסגנונם.

 

הזמנת שקיות ממותגות

בחנות האינטרנט המתקדמת והמאובטחת של חברתנו תוכלו להתרשם ולהזמין שקיות ממותגות המתאימות לצרכים שלכם. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל סיוע אישי ומקצועי על ידי יצירת קשר עם גיל אריזות בטלפון 03-5164324.