ציוד לחנות תכשיטים

ציוד לחנות תכשיטים – אביזרים לחנויות תכשיטים

זה אמנם לא מדע מדויק, אבל זה עדיין מדע כחלק ממדעי הפסיכולוגיה – לכל פרט ופרט בבית העסק יש השפעה ישירה על החלטת הקניה של הלקוח. ככל שהקנייה היא משמעותית יותר, כלומר ככל שמעורב בה סכום כסף גדול יותר או ערך רגשי או אישי כלשהו אחר, כך הפרטים האלה הופכים להיות קריטיים וזאת בהחלט הגדרה מתאימה לרכישה בחנות תכשיטים. בהתאם לכך, כאשר אתם בוחנים רכש של ציוד לחנות תכשיטים, זה לא רק בסדר גמור, אלא הכרחי לבחון את כל הפרמטרים הפונקציונליים, אבל לא פחות מכך ואולי אף יותר, לבחון גם את ההשפעה של כל פריט ציוד על הפסיכולוגיה של הלקוח.

 

מתקני תצוגה – מרכיב מפתח בחוויית הקנייה

למרבית בעלי העסקים היום ידוע למשל, שמיזוג האוויר בבית העסק יכול להכריע את מספר הלקוחות שייכנסו אליו. רשתות גדולות ולצדן גם יותר ויותר עסקים קטנים, מודעים היום לחשיבות המוסיקה המתנגנת ברקע – הז'אנר ועוצמת השמע. אלו הן שתי דוגמאות לפרטים קטנים שמלווים את הלקוח בתהליך קבלת ההחלטות שלו בחנות. פריט נוסף שבעלי עסקים מתייחסים אליו בדרך כלל יותר מהזווית הפונקציונלית הוא מתקני התצוגה. בהזמנת מתקני תצוגה לחנות תכשיטים, חשוב מאוד לוודא שהמתקנים מעוררים את הרגשות שאנחנו רוצים לעורר אצל הלקוח, שהמתקנים מתכתבים זה עם זה ועם העיצוב הכולל של בית העסק ושהם גם תומכים ואף תורמים לערכי היסוד שאנו רוצים להציג מול הלקוח. כל אלה יכולים להכריע האם הלקוח יבצע או לא יבצע את הרכישה לאחר שכבר בחר להיכנס לחנות.

 

הזמנת ציוד לחנות תכשיטים זה לא רק רכש

מכל מה שאמרנו עד כה, די ברור הדבר הבא: בבואכם לבצע רכש של ציוד לחנות תכשיטים, חשוב שתערבו בתהליך איש מקצוע המתמחה בעיצוב פנים של אאוטלטים קמעונאיים, בעדיפות למומחה בענף התכשיטים. את המומחה הזה תוכלו למצוא בדרך כלל אצל ספק הציוד וזה בסדר גמור להקשיב לו כמומחה ולא רק כאיש מכירות, כל עוד הוא גם יודע להסביר לכם על המלצותיו ובמיוחד, כל עוד הוא מבסס את המלצותיו על תכנון כולל ולא על שליפה מהמותן. למעשה, בפנייתכם לספק, אתם רוצים לבקש תחילה סיוע בתכנון כל מערך הסטנדים בחנות, לרבות מגשי טבעות, סטנדים של תצוגה, ארונות זכוכית וכן הלאה, אל מול חלל הפנים הספציפי של החנות הספציפית ולפני שאתם מתחילים לבחור את הדגמים עצמם.

 

אצלנו בחברת גיל אריזות, תוכלו למצוא מבחר גדול של אביזרים לחנויות תכשיטים ובכלל זה מתקני תצוגה מרכזיים ובראשם מגשים, רולות לאחסון תכשיטים, מתלים לתכשיטים ואביזרי תצוגה נוספים. בגיל אריזות תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שיעניקו לכם המלצות קונקרטיות ומקצועיות ספציפיות לבית העסק שלכם. לקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5164324 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.