מעמד לשרשרת

מעמד לשרשרת – איפה קונים מעמדים לשרשראות?

אנשים שונים פותחים כל יום את הבוקר שלהם בצורה שונה זה מזה. כולם עוברים את הבוקר ויוצאים לעוד יום עבודה, אלא שעבור כל אחד מהם, מדובר בסיפור אחר לחלוטין. האחד רק מנסה לצלוח את הבוקר המעייף, השני עושה את מה שצריך ויוצא והשלישי מתייחס לבוקר כטקס שכולו טוב ושמחה. תפיסות שונות אלה נכונות לתחומים נוספים רבים בחיינו ובחלק מהתחומים הללו לתפיסה שלנו יש חשיבות רבה על החוויה כולה. אחד התחומים האלה הוא תחום הטיפוח האישי – החשיבות והטקסיות שאנו מעניקים לטיפוח האישי שלנו, חשיבות שבאה לידי ביטוי גם דרך אותו מעמד לשרשראות עליו אנו תולים את השרשראות שלנו.

 

מעמד לשרשרת – מה הוא צריך לספק לכם ברמה האישית?

מן הסתם, תפקידו של מעמד לשרשראות הוא מאוד ברור וחד משמעי – לספק פלטפורמה נוחה לתלות עליה שרשראות. אלא שכאשר בוחנים את כלל האפשרויות, אפשר לגלות שחלק מהדגמים המוצעים בשוק, לא מצליחים לעמוד אפילו במשימה זו. אבל עוד מעבר לכך, המעמד המונח אצלכם על שולחן הטואלט או על המדף, משפיע גם על חוויית הטיפוח האישי שלכם. המעמד הזה לא חייב אמנם להיות עשוי זהב או מרקם של יהלומים ואבני חן, אבל הוא בהחלט אמור להיות מעוצב דיו, גדול דיו ויציב דיו בכדי לספק לכם את הנוחות והחדווה של שליפת השרשרת שתעטר את גופכם בכל יום מחדש. מעמד לשרשרת על כן, צריך להיות גדול יחסית כדי להכיל את כל השרשראות שלכם בצורה נוחה, כך שתוכלו לראות את כולן והוא צריך להיות מעוצב בצורה שגורמת לכם להרגיש טוב.

 

מעמד לשרשראות לחנויות – לא שונה במיוחד

באופן פרדוקסלי, אותם ערכים חשובים לא רק במקרה של מעמד המשרת אתכם בביתכם, אלא גם במעמד מסחרי בחנות תכשיטים. למעשה, בחנות תכשיטים מקבלים ערכים אלה חשיבות רבה עוד יותר: כל השרשראות צריכות ליהנות מנראות מלאה, הן צריכות להיות מסודרות בצורה מרווחת, המעמד צריך להיות חזק, יציב ומעוגן היטב למקומו והוא כמובן חייב להיות מעוצב בצורה מזמינה, שגם תומכת בחוויית הקנייה והמדידה של הלקוח. מכל הסיבות האלה, גם ובעיקר בהזמנה של מעמד לשרשראות לחנות תכשיטים, ישנה חשיבות רבה מאוד לבחון לא רק את ההיבטים הפונקציונליים, אלא גם את החוויה שמעניק המעמד הנבחר.

 

אצלנו בחברת גיל אריזות, תוכלו למצוא מבחר אביזרים ומעמדים להצגת תכשיטים ובכלל זה גם מעמדים מעוצבים לתכשיטים מכל הסוגים, לרבות שרשראות, עגילים, טבעות, צמידים ועוד. בגיל אריזות אנו מציעים לכם טווח רחב של גדלים, עיצובים, תצורות וכמובן מחירים בכדי להבטיח שכל מעמד וכל אביזר שתציבו בחנות התכשיטים שלכם, יתמוך באופן מלא בחוויית הקנייה של לקוחותיכם. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5164324 ונשמח לעמוד לרשותכם.