מתלה לעגילים

מתלה שמיועד לעגילים

שרשראות סבוכות שאין לדעת מאיפה הן מתחילות והיכן נגמרות, עגילים ללא בן זוג וצמידים עם קשר – זה מראה מוכר לכל אישה שיש לה מנעד של תכשיטים פזורים במגרה או על המדף ולא נמצאים במקום מסודר. סדר וארגון בקרב התכשיטים יכול להועיל רבות גם למגוון האפשרויות שנפתחות במראה שלנו היומיומי וגם יסייע לשמור על איכות התכשיטים. רצוי שכל אישה תוכל להיחשף למנעד התכשיטים שיש לה ולא לחפש כל פעם מחדש תכשיט שהיא אוהבת בבליל של מתכות.

 

לצורך זה ייצרו קופסאת תכשיטים או מתלה לעגילים שמארגן בצורה מוקפדת את כל מגוון העגילים והתכשיטים. את מתקן לעגילים ניתן להניח בכל מקום שנרצה, על שידה או כוננית בחדר השינה, על המדף בחלל המקלחת או שאולי נעדיף שיהיה טמון בתוך ארון. יש סוגים שונים של סטנד לעגילים, מה שבטוח כולם מפיצים לחלל את המראה הזוהר של התכשיטים.  

 

למה נעדיף מתלה לתכשיטים?

כידוע כל תכשיט הוא פריט יוקרתי שעבר מלאכת מחשבת ויצירה ארוכה ומושקעת. בנוסף לזה, הוא נחשב לפריט יחסית קטן שיכול להיעלם בקלות מהעין ואפילו ללכת לאיבוד. כשהוא מוצג על מתלה לשרשראות ותכשיטים מעוצב ודקורטיבי, הוא תמיד ימצא במקום שאנו חשופים אליו. זוהרו וייחודו יכול לתרום רבות ולתת השראה לכל מראה לבוש שנרצה לעטות את עצמנו בו. הוא מוצג במלוא הדרו במקום של כבוד, כיאה לשרשרת הזהב שקיבלנו בירושה מסבתא.

 

חנות לתכשיטים

במידה ומדובר בחנות לתכשיטים שבה מתקבצים מדי יום קהל רוכשים, יהיה חשוב שכל התכשיטים יוצגו באופן הכי נוח ומגרה, ולכן הבחירה תהיה מעמד לתכשיטים למכירה. התכשיטים יונחו זה לצד זה בהתאם לכל סגנון וגוון ובעיצוב שידגיש את היוקרה והיופי שלהם. סטנד לעגילים או שרשראות שתלויים על מתלה יתפוס ישר את העין לכל מי שנכנס לחנות ובמידה וירצה למדוד את התכשיט יוכל לעשות את זה בקלות מרבית כשהוא מוציא אותו מהסטנד ולאחר מכן מחזיר אותו בנוחות למקום.

 

מחפשים גם מתקן לשרשראות ועגילים שיציגו את המגוון הרחב של התכשיטים שברשותכם? אצלנו בגיל אריזות תוכלו למצוא אין ספור פתרונות לתכשיטים שלכם, שיעשו בעיקר סדר בבלגן. כנסו לאתר הבית שלנו ותיחשפו לסטנדים מרהיבים, קופסאות תכשיטים עם תאים, רולות לאחסון התכשיטים ועוד.