אביזרים לתכשיטים

מוצרים לאחסון תכשיטים

כל אחת מחזיקה את התכשיטים שלה במקום מבטחים כזה או אחר, חלקן מציגות אותו לראווה ויש נשים שפשוט מותירות אותו פזור בחלל המגרה. עם זאת מומלץ לדאוג למצוא אזור מוגדר שהוא מיועד לכל התכשיטים שלנו, שם הם ישמרו ולא יאבדו מערכם.

 

במידה ותחליטו לתלות את התכשיטים שלכם על סטנד או מתקן תכשיטים, תוכלו לנצל אותו גם כפריט עיצובי שיפיץ לחלל את כל הזוהר שקורן מהתכשיטים. פתרונות אחסון ושמירה על התכשיטים תלויים בצרכים שלכם, במאמר לפניכם קיבצנו כמה אופציות שיספקו מענה מושלם לאפסון תכשיטים.

 

רולות לתכשיטים

רולות לתכשיטים שמגיעים בקופסא מהודרת יכולות לשמש כמקור אחסון משולם, לרבות בבתי עסק או חנויות תכשיטים. אפשר להטמיע בהן את הטבעות והשרשראות או כל תכשיט וכך הן ימנעו ממגע עם תכשיט אחר, ידוע כי מתכות שונות שבאות במגע אחת עם השנייה עלולות לפגום באיכות של המתכת. באמצעות רולות מהודרות תוכלו לשמור על איכות התכשיטים שלכם ולהסתיר אותם עמוק בתוך מגרה לצד ציוד ואביזרים לתכשיטים.

 

סטנד לתכשיטים

סטנד לתכשיטים הוא פתרון מושלם לחנויות שמעוניינות להציג לראווה את מגוון התכשיטים שהן מוכרות. הסטנד עצמו מהווה פריט עיצובי ודקורטיבי שיכול להגיע במגוון צורות מקוריות. התכשיטים מונחים עליו והוא חשוף לכל מי שנמצא בחלל.

 

מגשים וקופסאות לתכשיטים

מגשים לתכשיטים מיועדים בעיקר לחנויות ובתי עסק ומכילים בתוכם תאים שמתאימים לגדלים שונים וסוגים שונים של תכשיטים, החל מטבעות, צמידים, שרשראות, סיכות וכו'. המגשים קשיחים עם מצע רחב מבפנים, מה שמספק לתכשיטים תצוגה נוחה, סדר מופתי ושמירה על איכותם. כמו כן, ניתן לרכוש גם קופסא בודדת לתכשיט. הקופסאות מקוריות מגיעות בצורות שונות ועשויות מחומרי גלם שונים כגון דמוי עור, קרטון, קטיפה, לד וכו'.

 

מחפשים גם מתקן, סטנד או כלי קיבול לתכשיטים שלכם? מעוניינים לשמור על התכשיטים שלכם מכל משמר? אצלנו בגיל אריזות תוכלו למצוא ציוד לתכשיטים ומגוון פתרונות אריזה דקורטיביות שישמרו על איכותם של התכשיטים ויספקו מענה מושלם עבור כל תכשיט יוקרתי.