אביזרי תצוגה

אביזרים שמיועדים לתצוגה

כשאנחנו נכנסים לחנות תכשיטים או ניגשים לדוכן שמציג מגוון תכשיטים, לא תמיד נשים לב לאביזרי התצוגה שעליהם מונח ברכות כל תכשיט ותכשיט. אביזרי תצוגה אלה מותאמים לכל אותם פריטים ומסייעים לנו להתרשם בנוחות מהמגוון הקיים.  

 

מדובר במשטחים שנקראים רולות ומגשים והם מיועדים לאחסון טבעות, שרשראות, שעונים וצמידים. אביזרים אלה עשויים מחומרי גלם ששומרים על איכות המתכות ומאפשרים אחסון ותצוגה נוחה לכל תכשיט. במאמר זה נפרט אודות אבזרי תצוגה וכיצד הם משרתים כל תכשיט נאמנה.

 

רולות תכשיטים                                                                                                          

רולות הן אביזר רך שעשוי מבד שמטרתו לאחסן כמות רבה של תכשיטים. היתרון שלו שהוא מתגלגל לצורה של גליל וניתן להכניס אותו לתוך מגרה וכך למעשה לחסוך במקום וגם לשמור על איכות התכשיטים. בתוך הרולות יש תאים קטנים שמכילים כל סוג של תכשיט בנפרד. יש רולות שמיועדות לטבעות, רולות לעגילים, רולות לשרשראות ועוד. גם בתוך הרולות נהוג ליצור חלוקה לפי קטגוריות של גוונים, גדלים וסוגי מתכות. הרולות עשויות מבד סאטן או כותנה רך ומגיעות בגוון שמנת שמבליט את התכשיט החוצה.

 

מגשים לתכשיטים                                                                                                   

לעומת הרולות, המגשים קשיחים ולא ניתנים לקיפול. את המגשים מכניסים למגרה או מציבים אותה בחלון תצוגה או בתוך תא של שולחן תצוגה ייחודי. המגשים מחזיקים את מגוון התכשיטים ומספקים מקור אחסון מכובד ובאמצעותם ניתן לראות את התכשיטים כמעט מכל זווית אפשרית. גם במחלקת המגשים ניתן למצוא סוגים שונים של מגשים. יש מגשים שמיועדים לצמידים קשיחים ואלה מגיעים בצורה של גליל ארוך וקשיח, בהתאם לצמידים ובמטרה לשמור על תצורתם. יש מגשים שמיועדים לטבעות ומכילים אבזם שתופס את הטבעת. יש מגשים מקרטון או מעץ שבהם ניתן להכיל שעונים מהודרים ועוד.

 

זקוקים לאביזרי תכשיטים? מחפשים את האביזר המהודר שישמור על התכשיטים שלכם ויציג אותם בכבוד? אצלנו ב- גיל אריזות תוכלו למצוא מגוון של קופסאות אחסון ואביזרי תצוגה שמיועדים לתכשיטים מכל סוג. כנסו לאתר הבית שלנו ותתרשמו ממגוון מוצרי אריזה אטרקטיביים במיוחד.