מעמדים לתכשיטים

חברת גיל אריזות, מהמובילות בענף התכשיטנות בישראל למוצרי אריזה ומוצרי ניקוי מציעה לקהל לקוחותיה מבחר עשיר ואיכותי של מעמדים לתכשיטים. מתוך המבחר כל לקוח יכול לאתר את הפריטים המתאימים לבית העסק שלו, סוג וסגנון התכשיטים שהוא מוכר.

 

יתרונות תצוגה נכונה של תכשיטים

אין ספק כי חנות תכשיטים אסטטית ומעוצבת המציגה את מוצריה על גבי סטנדים לתכשיטים באופן נכון וברור תזכה בכמות גדולה יותר של מבקרים, וגם תעלה את שיעור מכירותיה. מנגד, לקוח הנכנס לבית עסק ומתקשה לבחון את הקולקציה המוצגת בו, להבחין בייחודה ויופייה, יעזוב את המקום בידיים ריקות. כפועל יוצא מכך, השקעה במעמדים לתכשיטים המציגים את פריטי החנות בצורה מרשימה ומכובדת הינה מרכיב אלמנטארי בהצלחת בית העסק, תדמיתו ומכירותיו.

 

רכישת נכונה של תכשיטים

ענף התכשיטים מציע מבחר עצום של פריטים יפים ומושקעים בין אם עגילים, טבעות, שרשראות, תליונים, צמידים, שעונים וסיכות. מעצם היותם פריטים קטנים הדורשים להתבונן בהם מקרוב, חשוב להציגם באופן נכון בעזרת מעמד תכשיטים. הצבה זו מאפשרת ללקוח לבחון בניחותא את קולקציית בית העסק, להסתכל בעיון ונוחות על כל פריט בנפרד, להשוות ביניהם ולבחור בתכשיט המתאים לצרכיו ולטעמו. אם צרכים בסייסים מסופקים באופן נכון הם יתרמו רבות להצלחת העסק ורווחיו.

 

בחירת סטנד לתכשיטים

חשוב להבין כי אין זה מספיק להעמיד את תכשיטי בית העסק על סטנד לתכשיטים. העמדה של תכשיטים שתתרום לקידום העסק נדרשת בחשיבה ותכנון מקדים, והתאמת המעמדים למאפייני המוצרים שהם מציגים. בין היתר, יש לבחור סטנדים בהתאם לסוג התכשיט המבוקש כגון טבעות, תליונים, עגילים או כל פריט אחר. כמו כן, יש לבחור במעמדים המאפשרים שליפה נוחה של התכשיט לצורך עיון מקרוב או מדידה. בנוסף, יש לבחור במוצרים המתאימים לאופי המקום שיכול למשל להיות יוקרתי וסולידי, נוסטלגי ומעודן, דרמטי ומרשים או צעיר וחדשני. חשוב לציין שעל מנת לעזור לכם בבחירתכם עומדים לרשותכם סוכני מכירות אישיים של חברתנו שישמחו להיפגש עמכם ולסייע לכם בבחירת מעמדים ומוצרים נוספים הנדרשים לבית העסק שלכם.

 

הזמנת מעמד תכשיטים

לנוחיותכם, הזמנת מעמדי תכשיטים מוצעת בקלות דרך האתר שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות, לקבל מידע נוסף ושירות אישי על ידי יצירת קשר עם גיל אריזות בטלפון 03-5164324.