מתלה לתכשיטים

החברה המובילה והמוערכת גיל אריזות מצעה לציבור לקוחותיה מבחר סוגי מתלים מעוצבים לתכשיטים, כולם איכותיים ויעילים מאוד. זאת לצד מגוון קופסאות לתכשיטים, מגשים ומוצרי עזר נוספים שניתנים להזמנה דרך אתר האינטרנט של החברה.

 

למה מתלה תכשיטים כל כך חשוב?

תכשיטים הינם מוצרי יוקרה ייחודים אשר הכנתם כרוכה בהרבה מחשבה, יצירתיות ועבודה. יחד עם זאת, מעצם היותם פריטי קישוט גוף קטנים, ללא מתקן תצוגה נאות הם נעלמים מעיני הצרכן ויופיים וייחודם דוהה ולא מודגש. מנגד, שימוש במתלה תכשיטים מעוצב ואיכותי כפי שיש לחברתנו להציע יתרום להבלטת יופיו, זוהרו וייחודו של התכשיט בתצוגה ויעניק לו מקום של כבוד. יתרה מכך, תצוגה נכונה של תכשיטים מעניקה לבאים לבית העסק אפשרות לבחון באופן עצמאי ונינוח את התכשיטים והם אינם תלויים בעזרה צמודה של איש מכירות.

 

לכוון את תודעת הלקוחות

לכל מעצב, צורף, תכשיטן, מנהל מותג, קניין ובעל חנות תכשיטים יש במלאי פריטים שאותם הוא רוצה להבליט מעל אחרים, וזאת בעקב קשת רחבה של סיבות. כך למשל, הבלטת תכשיט במתלה מתאים יכולה לנבוע מרצון למקד את תשומת הלב בקולקציה חדשה, או מנגד למכור תכשיטים אשר יושבים הרבה זמן במלאי. כמו כן, הבלטה זו יכולה לנבוע מרצון לתת פוקוס על מבצעים והנחות או מנגד לתת מקום של כבוד לתכשיט יקר במיוחד. בכל מקרה, צרכים אלו יסופקו על ידי בחירה של מתלה תכשיטים המתאים לסוג התכשיט ואופיו.

 

בחירה נכונה של מתלה תכשיטים

חשוב להבין כי בחירה נכונה במתלה תכשיטים תלויה במספר פרמטרים בסיסיים:

  • סוג התכשיט - בין אם עגילים, טבעת, שרשרת, צמיד או שעון, כל פריט נדרש למתלה מתאים המדגיש את המרכיבים העיקריים שלו.
  • מטרת התצוגה - בחירת המתלה משתנה בהתאם לייעוד הצגת התכשיט בין אם כמוצר במבצע, להדגשת קולקציה חדשה או מכל סיבה אחרת.
  • סגנון התכשיט ובית העסק - בחירת מתלה תלויה גם בסגנון ואופי התכשיט ובית העסק, בין אם סולידי ויוקרתי, צעיר ועכשווי, או וינטאג', רומנטי וכל סגנון אחר.

 

הזמנת מתלה תכשיטים

להזמנת מתלה תכשיטים המתאים לצרכים האישיים שלכם, היכנסו לאתר שלנו או צרו קשר עם גיל אריזות בטלפון 03-5164324. פנו אלינו ותזכו לקבל גם סיוע וייעוץ מקצועי בנושא.