מגשי תצוגה לתכשיטים

מגשי תצוגה לתכשיטים

מגוון מגשי תצוגה לתכשיטים

לצד מגוון מוצרי אריזה הכוללים קופסאות, שקיות ומוצרי אריזה וקישוט, בחנות האינטרנט המתקדמת של גיל אריזות תוכלו ליהנות ממבחר איכותי של מגשי תצוגה לתכשיטים. המבחר העשיר כולל בין היתר מגשים לתכשיטים סגורים, מגשי טבעות סגורים בדגמים שונים, מגשי עגילים, מגשי קרטון סגורים לתכשיטים וקופסאות עץ סגורים ומהודרים עבור שעוני יד.

 

חשיבות מגשי תצוגה לתכשיטים

חנויות תכשיטים מציעות מבחר עצום של מוצרים ולכן הן נדרשות לארגן אותם באופן ברור, פשוט וקל לארגון ושליפה. צרכים אלו מתממשים באופן היעיל ביותר באמצעות מגשי תכשיטים שחברתנו מספקת. מעבר לכך, מעצם היות התכשיט אביזר קישוט יקר ערך מבחינה כספית וסנטימנטאלית, חשוב להציגו באופן נאות ומכובד באמצעות מגשי תצוגה. מגשים אלו מאפשרים הצגה מכובדת וברורה של התכשיט על ייחודו ומאפייניו השונים, ולכן גם חשוב שהמגש יותאם בעיצובו לסוג התכשיט שעבורו הוא מיועד. כך למשל, קופסא לשעונים נדרשת להתמקד בשעון עצמו ולאפשר גם לבחון את רצועה שלו, ומגש טבעות יאפשר לבחון את הטבעת ממרבית צדדיה ולשולפה בקלות באמצעות קפיץ המותקן באריזה. כמן כן, המגשים שאנו משווקים ימנעו את החלקתו של התכשיט וישמרו שלא יאבד או ייהרס.

 

להזמנת מגשי תכשיטים

הזמנת מגשי תכשיטים מוצעת בקלות ובבטחה ישירות דרך האתר המתקדם שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות, לקבוע פגישה עם סוכן אישי או לקבל במידע נוסף בנושא על ידי יצירת קשר עם גיל אריזות בטלפון 03-5164324.

מיין עפ"י:
מציג:
מציג: רשימה טבלה
 • מגש סגור לטבעות דגם קרוקו
  מגש סגור מהודר דגבם קרורו לטבעות מכיל 18 קפיצים לטבעות מידה 24.5/22/4 צבע חיצוני שחור צבע פנימי לבן ..
  ₪0.00
 • מגשים סגורים מקרטון לתכשיטים
  קופסא סגורה מקרטון לתכשיטים מידות: 21.5/33.5/4 ניתן לבחור בין 7 סוגי מילוי: 39 טבעות, 28 טבעות, 15 טבעות 40 עגילים, 28 עגילים, 15 עגילים 11 צמידים   ..
  ₪0.00
 • קופסא מעץ סגורה לשעונים
  קופסא מעץ מהודרת ל- 10 שעונים איכות גבוהה במיוחד, מתאים לבעלי חנויות ואספנים מידה: 30/22/9   קופסאות עץ איכותיות לתכשיטים חברת גיל אריזות מספקת מענה מקיף לכל צורכי האריזה, ההצגה והניקוי של תכשיטים. הפתרונות שלנו כוללים גם קופסאות עץ מהודרות המתאימות לבלעי חנויות ועסקים, ולאספנים...
  ₪0.00