קופסאות קטיפה

קופסאות קטיפה

קופסאות קטיפה מרשימות ויוקרתיות

עם חברת גיל אריזות המובילה בשיווק אריזות וקופסאות תכשיטים, תוכלו ליהנות ממבחר גדול ואיכותי של קופסאות קטיפה מעוצבות. אלו הן קופסאות שמעניקות לתכשיט מעטפת מכובדת ומרשימה המקרינה יוקרה, ייחוד, רכות ורומנטיקה, ומתאימה להגשת התכשיט בכל סוג של אירוע החל מיום הולדת ועד הצעת נישואין.

 

מגוון סוגים של קופסאות קטיפה

ברשות חברתנו מבחר גדול ואיכותי של קופסאות קטיפה בשלל מידות, חומרים וצורות, מהם כל אחד יכול לאתר את המארזים המתאימים לצרכיו. המבחר כולל בין היתר את האפשרויות הבאות:

  • קופסאות קטיפה עם פינות מוזהבות - מוצעות במידות שונות בגווני אדום וכחול בחבילות של שש, שתיים עשרה או עשרים וארבע יחידות, עם אפשרות להטבעת לוגו של החברה.
  • קופסאות קטיפה בצורת לב - מוצעות במידות שונות בגווני כחול נייבי ואדום, בחבילות של שש, עשרים וארבע וארבעים ושמונה יחידות, עם אופציה להטבעת לוגו.
  • קופסאות קטיפה משופעות - מוצעות בשלל מידות בגווני כחול ואדום בחבילות של שש, שמונה, שתיים עשרה ועשרים וארבע יחידות, עם אפשרות להטביע לוגו אישי.

 

הזמנת קופסאות קטיפה

להזמנת קופסאות תכשיטים בדגם ובכמות מבוקשת, היכנסו והירשמו באתר המאובטח שלנו וסמנו בסל הקניות את המוצרים המבוקשים. בנוסף, ניתן לבצע הזמנות, לקבל מידע נוסף בנושא או לקבוע פגישה עם סוכן מכירות אישי על ידי יצירת קשר עם גיל אריזות בטלפון 03-5164324.

מיין עפ"י:
מציג:
מציג: רשימה טבלה