משלוח עם שליח עד הבית בחינם בקנייה מעל ₪700

קופסאות תכשיטים ממותגות

בעולם הסיטונאות והמכירה של מוצרי אריזה לתכשיטים קיים תחום שלם העוסק במיתוג. כיום, קיימים עשרות בתי עסק המתמחים בשיווק ומיתוג של מוצרים ייעודיים לשוק התכשיטנות. עסקים אלו מציעים את שירותיהם בהוספת לוגו ומיתוג של מוצרים לשימושן של חנויות. 

תהליך מיתוג מוצרים נעשה במספר שלבים על ידי אנשי מקצוע מנוסים כיוון שהוא דורש דיוק והיכרות מלאה עם הטכניקות והחומרים. בימים אלו המיתוג מאפשר הטבעת לוגו על מגוון רחב של מוצרים ביניהם קופסאות בגדלים שונים, שקיות, פאוצ'ים ועוד. 

 

הזמנת שקיות עם לוגו – איך זה עובד? 

כל עסק ממתג מוצרים לפי טכניקה ומכשור מעט שונים, אך לרוב תהליך מיתוג המוצרים דומה. אלו השלבים בתהליך ההזמנה והייצור של מוצרים ממותגים:

  1. שליחת לוגו – ראשית שולחים לבית העסק את הלוגו אותו מעוניינים להטביע על גבי המוצרים. את הלוגו יש לשלוח בקובץ וקטור, קובץ באיכות גבוהה המאפשר לשנות את גודל הלוגו בהתאם לצורך. 

  2. עיצוב סקיצה דיגיטלית – המעצבים הגרפיים של העסק הממתג מעצבים סקיצה דיגיטלית של גלופה עם הלוגו. במהלך שלב זה מתקבלת ההחלטה לגבי הגודל, הגרפיקה, המיקום והצבע של ההטבעה. 

  3. יצירת גלופה והדפסה ראשונית – העסק מייצר גלופה (חותמת מתכת בצורת הלוגו שתשמש להטבעה על המוצרים) ומבצע הדפסה ראשונית על מוצר אחד בלבד. לאחר קבלת אישור מהלקוח לגבי העיצוב וההדפסה, ממשיכים למתג את שאר המוצרים הנבחרים.  

  4. המשך הדפסה – כל המוצרים הייעודים מוטבעים עם הגלופה והופכים לממותגים. לאחר מכן הם נשלחים ללקוח תוך כמה ימי עסקים. הגלופה נשמרת בבית העסק כך שבהזמנה הבאה, אם מדפיסים על מוצרים זהים, אין צורך לשלם פעם נוספת על ייצור גלופה. 

 

קופסאות תכשיטים עם לוגו – איך לבחור עיצוב נכון  

אומנם העסק הוא זה שמטביע את הלוגו על המוצרים אך גם ללוקחות חלק מהותי בעיצוב הסופי של האריזות. בידי הלוקחמתקבלות החלטות משמעותיות רבות המשפיעות ישירות על העיצוב והסגנון של מוצרי האריזה. לכן קיימים מספר אלמנטים עליהם מומלץ לחשוב לפני שניגשים להטביע לוגו:

  • סוג המוצרים – קיימים מספר סוגים של מוצרים המשמשים לאריזה אך כמעט בכל חנות ניתן למצוא יותר מעיצוב אחד שלהם. כלומר, כל לקוח נדרש לקבוע את סוג העטיפות אך גם את עיצובן.   

  • צבע הלוגו – כל חנות מציעה מגוון צבעים עבור המיתוג כיוון שכל צבע מעניק לאריזות חזות שונה וייחודית. רצוי לבחור בצבע נטרלי יחסית שמשתלב היטב עם הקו העיצובי של החנות והתכשיטים שמוכרת. 

  • מיקום הלוגו –  כאמור, ניתן לבחור היכן על המוצרים להטביע את הלוגו. המיקום של הלוגו עשוי להיתפס כאלמנט שולי בעיצוב הכולל אך הוא מהותי לנראות המוצר. לכן, לפני הדפסה סופית , יש לחשוב בדיוק מהו המיקום האידיאלי של הלוגו על כל מוצר. 

תמיד ניתן להתייעץ לאורך בחירת העיצוב עם צוות העסק ולוודא שהלוגו מתאים לטכניקת ההדפסה וכן שהמיקום והצבע מתאימים לסוג המוצרים הנבחרים. ההדפסה הראשונה מאפשרת התנסות על מנת לוודא שהעיצוב יוצא בדיוק כמו שרוצים. 

 

'גיל אריזות' – מיתוג מקצועי של אריזות תכשיטים 

אם גם אתם מחפשים מקום אמין ומקצועי בו תוכלו למתג אריזות איכותיות – 'גיל אריזות' זה המקום עבורכם. ב'גיל אריזות' תוכלו למצוא מגוון של מוצרי אריזה בעיצובים קלאסיים ויפיפיים אותם ניתן למתג. 

'גיל אריזות' דוגלת בשירות הטוב ביותר ולכן לאורך כל תהליך המיתוג תוכלו להתייעץ עם אנשי המכירות וליהנות מחוות דעת מקצועית. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון – 03-5164324.