משלוח עם שליח עד הבית בחינם בקנייה מעל ₪700

מיתוג לוגו

המדריך המלא לקופסאות תכשיטים, שקיות ופאוצ'ים מותאמים אישית.

רבים מהמוצרים שלנו ניתנים להתאמה אישית עם הדפסת הלוגו שלך. מאמר זה מספק לך מידע נוסף על האפשרויות שלך, הקבצים הנדרשים ועונה על השאלות הנפוצות ביותר בנושא מיתוג.

באיזה צבע ניתן למתג את הקופסאות עם הלוגו שלי?

תכלת

אדום

כחול

ברונזה

זהב צהוב

רוזגולד

זהב

אמסטרדם

כסף

ירוק

לבן

שחור

ללא צבע

להלן כמה דוגמאות של עשה ואל תעשה עבור הדפסה בצבע:

לא ניתן להדפיס לוגו עם צל.

לא ניתן להדפיס לוגו עם מעבר בין צבעים (גרדיינט)

לא ניתן להדפיס במספר צבעים יחדיו.

ניתן להדפיס!

מהי גלופה?

גלופה היא חותמת מתכת עם הלוגו שלך הנדרשת למיתוג המוצרים. צריך לייצר גלופה אחת לכל גודל לוגו רצוי. אם כמה מהמוצרים שלך ממותגים עם לוגו בגודל זהה, ניתן להשתמש רק בגלופה אחת. לקופסאות לד או קופסאות מעגולות נדרשת גלופה מסוג אחר.

באיזו טכניקה אנחנו משתמשים למיתוג?

טכניקת ההדפסה בה אנו משתמשים נקראת הטבעת פויל או הטבעת חום. הגלופה שלך מחוממת ונלחצת על המוצר, מעל יריעה של נייר כסף צבעוני. הלוגו שלך מוטבע על הגלופה ולאחר מכן מוטבע בקופסה, עם או בלי נייר כסף צבעוני. טכניקת הדפסה זו טובה במיוחד להדפסה בצבעים מתכתיים, כמו זהב וכסף. למרבה הצער, לטכניקה זו יש גם כמה מגבלות: פרטים עדינים מאוד קשים להדפסה. האם אתה בספק אם ניתן להשתמש בלוגו שלך? אנא הרשו לנו לעזור לכם. לנציגי המכירות שלנו יש ניסיון רב בנושא ויכולים להדריך אותך בתהליך.

איזה סוג קובץ אני צריך לשלוח?

אנו מעדיפים לקבל את הלוגו או הגרפיקה שלך בפורמט וקטור בצבע שחור (PDF/AI/EPS), כדי להבטיח את איכות ההדפסה הגבוהה ביותר. עם זאת, אנו יכולים לנסות ולעבוד גם עם קבצים אחרים- קבצי תמונה כגון JPG, PNG, TIFF, PSD, בתנאי שהקובץ ברזולוציה גבוהה (תמונה גדולה). אם אתה מעלה קובץ שאינו וקטור עם גופן סוג שאין למעצבים הגרפיים שלנו, ייתכן שנדרוש קובץ אחר, או שנצטרך לשנות את הגופן.

מהו קובץ וקטורי?

קובץ וקטורי הוא תצוגה גרפית של תמונה העושה שימוש בעקרונות מתמטיים כמו נקודות, קווים, עקומות וכו', כדי לתאר את גודל הלוגו, ואת המרחק והיחס בין חלקי הלוגו השונים. לדוגמה, ניקח לוגו שמכיל עיגול. הקובץ הוקטורי מכיל מידע מדויק לגבי גודל העיגול ביחס לכל טקסט, זווית העקומות, מיקום הטקסט במעגל וכו'. הגודל של שני הפריטים אינו מוחלט, רק היחס בין השניים . המשמעות היא שניתן להרחיב את הקובץ בלי סוף, מבלי שיהיו השלכות על הרזולוציה ובכך על האיכות.

דוגמא:

התמונה למעלה ממחישה את ההבדל בין קובץ וקטור (משמאל) לקובץ פיקסל (מימין). כפי שניתן לראות, להגדלת המעגל השמאלי אין השלכות כלל על איכות המעגל. בניגוד למעגל הנכון, שאיכותו ירדה מאוד בעקבות ההרחבה הזו.

היכן ימוקם הלוגו שלי?

עבור רוב המוצרים, קיימות מספר אפשרויות

למיקום הלוגו שלך על המוצרים שלנו.
כברירת מחדל, הלוגו יודפס באמצע המכסה של קופסת התכשיטים. עם זאת, מיקום הלוגו יכול להשתנות, בהתאם לקופסת התכשיטים. אנחנו יכולים גם למתג את הקופסאות שלך מחוץ למרכז, למשל בפינה השמאלית התחתונה, או קרוב לקצה. עם זאת, ישנן מספר מגבלות לאפשרויות, בהתאם לדגם, גודל הקופסה וגודל הלוגו. אנו ממליצים לך לפנות למחלקת המכירות שלנו לקבלת מידע נוסף על האפשרויות.

מה העלויות?

העלויות לגלופות הן חד פעמיות.

אנו יכולים לעשות שימוש חוזר בגלופה שלך להזמנות חוזרות, בתנאי שניתן להשתמש בסוג הגלופות למוצרים שאתה מזמין.

תהליך-

לאחר שנקבל את הלוגו שלך, המעצבים הגרפיים שלנו יכינו עבורך סקיצה דיגיטלית. בשלב זה נוכל לשנות את הגודל/הגרפיקה לפי בקשתך. לאחר קבלת האישור ממך, אנו נייצר את הגלופה. הגלופות לא יוזמנו אלא לאחר קבלת אישור. ברגע שהגלופה מוכנה נדפיס לך דוגמא ראשונה של הלוגו על המוצר שביקשת ונשלח תמונה לאישורך. רק לאחר קבלת האישור ממך נדפיס את המוצרים.

כמה זמן זה לוקח?

זמן אספקת המוצרים עד 10 ימי עבודה מאישור הסקיצה הדיגיטלית שנשלחה אליך.